HaHa

Citoslovce HAHA každý zná. Vyjadřují mohutný smích. Ani pousmání, ani chichotání, ani drobné zasmání. Když se ozve "haha", všichni vědí, že naše bránice byla polechtána pořádně. Vtipem, dobrou hláškou, nějakým nesmyslem, komickou scénkou anebo čímkoliv jiným, co nás nenechá v klidu. Nemůžeme si pomoci a hlasitě se rozchechtáme. Snad se s následujícími odkazy také zasmějete.

KAMEŇÁKYPsychologové zjistili, že lidé, vyhledávající intenzivně nová dobrodružství, milují absurdní vtipy - tzv. KAMEŇÁKY. Vyvolávají u nich větší mozkovou aktivitu než vtipy klasické. Rysy absurdního humoru jsou nesmyslnost a moment překvapení.

CHUCK NORRIS - Neporazitelný Chuck Norris byl vždycky vděčným námětem vtipů. Na uvedeném odkazu najdete nejrozsáhlejší datábazi tohoto humoru.

JAK SI POVÍDAJÍ MIMINA - Že miminka neumí mluvit? Filmeček na YouTube toto tvrzení popírá. Pobavte se vášnivou debatou dvou mrňousů.

TANCUJÍCÍ MIMINA - Předchozí film dokazuje, že malé děti umí víc, než si dokážeme představit. A to jste je ještě neviděli tančit!

DĚTSKÝ SMÍCH - A mimina potřetí. Toto je fakt k popukání!